Elektryczność pod kontrolą
Kompleksowe Modernizacje oraz nowe instalacje elektryczne. Obsługa inwestycji

O firmie

Nasza firma działa na rynku branży elektrycznej już od 2009 r. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji a także klientów indywidualnych. Zakres naszych usług to szeroko pojęte instalacje elektryczne i teletechniczne, zajmujemy się wykonaniem nowych jak i modernizacją już istniejących instalacji w zależności od potrzeb klienta. Obszar naszych usług obejmuje województwo Podlaskie, Mazowieckie oraz Warmińsko – Mazurskie.

Usługi firmy ELEKTROVOLT to gwarancja wysokiej jakości i fachowości wykonywanych prac. W celu zapewnienia stuprocentowej satysfakcji naszym klientom, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje przez wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia. Zapewniamy konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługę oraz wykonanie wszelkich prac w wyznaczonym terminie, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Przez wiele lat działalności daliśmy się poznać jako solidny partner i wykonawca dla wielu firm, instytucji i inwestorów indywidualnych. Dziś możemy poszczycić się udziałem w wielu udanych projektach. Jakość naszych prac potwierdzają referencje, wystawione przez naszych klientów, z którymi mogą się Państwo zapoznać w zakładce „REFERENCJE”, natomiast w zakładce „REALIZACJE” znajdziecie Państwo również wykaz wykonanych przez nas inwestycji, pragnę jednak zaznaczyć, iż jest to tylko część zrealizowanych przez naszą firmę projektów.

Jesteśmy gotowi podjąć się dla Państwa najbardziej wymagających prac. w związku z powyższym, jeżeli nie posiadacie jeszcze Państwo wykonawcy instalacji elektrycznych i jesteście zainteresowani naszą ofertą, proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.